هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت یا موسسه برای انجام امور تجاری یا غیر تجاری سبب اعتبار بیشتر ، رونق کسب و کار و ایجاد شخصیت حقوقی مستقل برای شرکت می شود . مبالغ ثبت شرکت در کرج موارد زیادی را تحت پوشش قرار می دهد که در این خصوص موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد موارد مشمول هزینه را برایتان اعلام می دارد : که مواردی چون مبالغ اولیه ثبت شرکت ، حق الزحمه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های کرج ، هزینه بابت باطل کردن تمبر سرمایه ، حق الزحمه وکیل ثبت شرکت در کرج ،هزینه تعیین نام شرکت، هزینه پستی ثبت شرکت ، حق الزحمه چاپ آگهی روزنامه رسمی ، هزینه روزنامه کثیرالانتشار، حق الزحمه موسسه و هزینه دریافت دفاتر قانونی پس از ثبت شرکت می باشد. علاوه براین مبالغ بر اساس نوع شرکت و اعضای تشکیل دهنده آن و همچنین طرح و موضوع فعالیت مخارج ثبت شرکت نیز تفاوت دارد. به طور مثال : هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج با هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در کرج که نحوه ثبت آن فرق می کند و به طور حتم بسیاراختلاف دارد. هزینه های دریافت مؤسسات ثبتی و حقوقی به جهت متغیر بودن بر ثبت شرکت تآثیر گذار است . لازم است به این نکته توجه شود که ثبت شرکت در شهرهای کوچک در مقایسه با مراکز استانها و کلان شهرها تفاوت به سزایی دارد. همان گونه که در مطالب بالا اشاره شد طرح وموضوع فعالیت شرکت ها نیز برهزینه های شرکت تأثیر دارد ، و هرچه موضوع فعالیت بیشتر و طولانی تر باشد هزینه ثبت شرکت افزایش می یابد.
یکی از نکات بسیار مهم در خصوص ثبت شرکت ،که گروه متخصص ارشا دادگران ونداد به صاحبان کسب و کار اعلام می کند این است که افرادی که با هدف قابل دسترسی و با اراده ای قوی شروع به فعالیت می کنند و برای این کار ثبت شرکت در کرج یا شهر دیگر مورد نظر خود را انتخاب می کنند طی گذشت مدت زمان کوتاهی علاوه بر اینکه تمامی هزینه های پرداخت شده جهت ثبت شرکت به آنها باز گردانده می شود ، در نهایت با بیشتر شدن تعداد شرکا و سهامداران هزینه ثبت اولیه شرکتشان تقسیم می شود و این امر به شما کمک می کند.

 

خوب است بدانید که :

انواع شرکتهای قابل ثبت در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری عبارتند از :

1. شرکت با مسئولیت محدود
2. شرکت سهامی خاص
3. شرکت تعاونی
4. موسسه
5. شرکت تضامنی
6. شرکت نسبی
7. شرکت مختلط سهامی
8. شرکت مختلط غیر سهامی
9. شرکت سهامی عام

 

این ۹ نوع شخصیت حقوقی شرکتهایی هستند که در حال حاضر با توجه به قوانین تجارت قابلیت ثبت دارند.
امروزه در ایران پرکاربرد ترین انواع شرکت ها، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص است. موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد در تمام مراحل ثبت شرکت ، ثبت موسسه و سایر خدمات ثبتی و حقوقی در کنار شما خواهد بود. کافیست با ما تماس بگیرید.

کدام ثبت شرکت در کرج را انتخاب کنیم، قیمت ارزان یا گران؟

لازم به ذکر است برای ثبت شرکت ارزان قیمت در کرج باید به این ضرب المثل توجه کرد که« هر چقدر که پول بدهی به همان مقدار آش می خوری» . پس به متقاضیان ثبت شرکت در کرج سفارش می کنیم که با انتخابی هوشمندانه در جهت پرداخت هزینه های شرکت اقدامات لازم را انجام دهند . اگر بخواهید شرکتی را ارزان ثبت کنید، باید بگوییم هیچ ارزانی بی حکمت نیست . لذا به کلیه متقاضیان ثبت شرکت توصیه می کنیم نسبت به هزینه ها حساس باشند زیرا هر ارزانی دلیل بر سود اندک موسسات ثبت شرکت نیست، بلکه در بسیاری مواقع علت ارزانی فرار از خدمات پشتیبانی پس از ثبت و عدم اهمیت دادن به زمان مشتری می باشد. به طور معمول اگر متقاضی بخواهد شرکت خود را در مدت زمان مناسب و مورد نظر به ثبت برساند ، طبیعتاً باید هزینه بیشتری نیز پرداخت گردد. پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید ثبت شرکت در کرج را به شکل تخصصی و درست و با صحت کامل به انجام برسانید هزینه مناسبی نیز برای ثبت شرکت خود در نظر بگیرید ، زیرا با پرداخت این هزینه به موسسات حقوقی کرج مثل موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد ، هزینه ثبت شرکت در کرج را در جای درست سرمایه گذاری کرده اید و برخی از موسسات معتبر و همکاران ثبتی این هزینه ثبتی را صرف انجام تخصصی کار از ابتدا تا پایان می نمایند و دیگر در حین انجام کار هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

فرایند بعد از ثبت شرکت در موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد

بعد از ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، مدارک زیر توسط کارشناسان موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد به شما ارائه می گردد:

• تقاضانامه و شرکتنامه که ممهور به مهر اداره ثبت شرکتهای کرج می باشد.
• آگهی تاسیس شرکت
• نسخه اصل روزنامه رسمی و آگهی قابل رویت روزنامه در سایت روزنامه رسمی
• پلمپ دفاترقانونی شرکت

اگر شرکت ثبت شده شرکت سهامی خاص باشد مدارک زیر به متقاضی تحویل داده می شود :
• اظهار نامه و اساسنامه شرکت ثبت شده در اداره ثبت شرکتهای کرج
• آگهی تاسیس شرکت
• اصل نسخه فیزیکی روزنامه رسمی و رویت آن در سایت روزنامه رسمی قوه قضائیه
• پلمپ دفاتر
به طور کلی هزینه ثبت شرکت در کرج به موارد مختلفی بستگی دارد که هر یک از این موارد می توانند در تغییر هزینه ثبت شرکت موثر باشند ،هریک از انواع شرکتهای قابل ثبت تعرفه های هزینه ای مخصوص به خود را دارند .

مزایای ثبت شرکت در کرج

مزایای ثبت شرکت توسط موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد :

پشتیبانی و ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مدیران شرکتها در زمینه امور ثبتی شرکتشان
عدم پرداخت هزینه اضافی در طول انجام کار
ارائه کد هدیه جهت خدمات ثبتی دیگر و استفاده از سایر خدمات حقوقی موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد
با عضویت در سایت و دنبال کردن شبکه های اجتماعی ارشا دادگران ونداد نیز می توانید از خدمات و تخفیفات ویژه بهره مند شوید.
موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد ، موسسه حقوقی در کرج می باشد که مفتخر است تمامی خدمات حقوقی و ثبتی را به سراسر کشور به هم میهنان عزیز ارائه می دهد و اولویت خود را بر حداکثر کیفیت و سرعت در خدمات و رضایتمندی مشتریان قرار داده است، از این رو اگر شما موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد را جهت ارائه خدمات انتخاب نمایید موجب شادمانی و افتخار مجموعه ما خواهد بود.

تعرفه و هزینه ثبت شرکت چقدر است؟

هزینه تعیین نام یا انتخاب اسم برای شرکت در کرج

در مرحله تعیین نام شرکت در کرج در حقیقت 5 نام برای ثبت شرکت در کرج به اداره ثبت شرکت اعلام می کنیم و تاییدیه یکی از این اسامی را از طریق ابلاغیه تایید نام دریافت می داریم . اسامی ارسالی باید کاملا” فارسی و با مستند معنایی باشند، اسامی شرکت باید دارای ریشه اصیل فارسی بوده و حداقل از سه سیلاب تشکیل شده و مشابه اسامی ثبت شده نباشند . کارشناسان موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد بدین منظور برای انتخاب نام شرکت که متناسب با سلیقه شما باشد و مورد تایید اداره ثبت شرکتها قرار گیرد شما را راهنمایی خواهند کرد. به منظور تعیین نام و بررسی کاشناس اداره ثبت، هزینه تعیین نام یا وجه حق النام نیز باید به اداره ثبت شرکت ها پرداخته شود.

هزینه پستی ثبت شرکت

پس از تعیین نام و هنگام تکمیل مدارک می بایست از طریق باجه های پستی معین در هر شهر نسبت به ارسال مدارک صرفا از طریق این باجه ها اقدام نمود. بر اساس وزن و تعداد اوراق و اینکه از چه فاصله و کدام مرکز پستی مدارک ارسال می گردد هزینه پستی ثبت شرکت در کرج متغیر می باشد .

هزینه حق الثبت شرکت در کرج

منظور از حق الثبت همان ابطال فیش سرمایه است که برای سرمایه های مختلف متغیر می باشد .
لازم به ذکر است که این هزینه طبق تعرفه ی اداره ثبت شرکتها محاسبه می گردد.

هزینه حق الدرج یا نشر آگهی در روزنامه کثیر الانتشار بعد از ثبت شرکت در کرج

به طور کلی ثبت شرکت در کرج در دو نوبت روزنامه می شود ، ابتدا در روزنامه کثیر الانتشار که هزینه آن در اداره ثبت شرکت ها واریز می شود و دومین آگهی نیز در روزنامه رسمی کشور که واریز هزینه آن به شکل آنلاین است .
روش برآورد حق الدرج در اداره ثبت شرکت در کرج بسته به نوع شرکت و تعداد سطرهای آگهی تاسیس یا باکس آگهی شرکت که هرچقدر موضوع فعالیت شرکت گسترده تر باشد و تعداد اعضاء بیشتر باشد هزینه چاپ آگهی ثبت شرکت در کرج در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار بالا می رود.
هزینه ای که برای پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده استفاده می شود به هزینه ثبت شرکت در کرج اضافه می گردد.

هزینه روزنامه رسمی کشور در ثبت شرکت های کرج

پس از ثبت شرکت در کرج و واریز هزینه مرحله اول چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار می بایست نسبت به پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت در سامانه روزنامه رسمی نیز اقدام نمود.
روش تخمین هزینه روزنامه رسمی نیز بستگی به نوع شرکت و موضوع فعالیت و تعداد اعضاء شرکت دارد و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که می توان در همان سایت اداره روزنامه رسمی نسبت به پرداخت اینترنتی آن مبادرت کرد.

هزینه دفاتر پلمپ تجاری یا دفاتر قانونی ثبت شرکت در کرج

پس از ثبت شرکت در کرج و واریز هزینه روزنامه رسمی شرکت و چاپ آگهی ثبت شرکت در کرج یک ماه مهلت دارید تا نسبت به پرداخت هزینه دفاتر پلمپ و دریافت آنها مبادرت نمایید.
هزینه اخذ دفاتر پلمپ شرکت که متشکل از دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با توجه به اینکه ۵۰ یا ۱۰۰ برگی یا بیشتر باشند در واحدهای ثبتی مختلف متغیر می باشد. در توضیح پلمپ دفاتر تجاری باید گفت که این دفاتر شامل دفتر کل و روزنامه می باشند که توسط اداره ثبت شرکتها پلمپ می گردند و در زمانی که مالیات بر درآمد سالانه محاسبه می گردد این دفاتر ملاک ارزیابی و محاسبه مالیات شما هستند.

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی در کرج

برای تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی می بایست ابتدا 2 در 1000 سرمایه به عنوان حق ابطال تمبر سرمایه پرداخت گردد. و سپس فیش های مربوط به تشکیل پرونده دارایی و دریافت کد اقتصادی واریز گردند.
همانطور که از ابتدا نیز اشاره شد هزینه های مربوط به ثبت یک شرکت متفاوت هستند که در این مطلب سعی نمودیم مواردی را که باعث تفاوت هزینه در ثبت شرکتها می گردند را بیان نماییم.

با پر کردن فرم زیر، پاسخ خود مبنی بر ” مدت زمان انجام”، “هزینه” و “مدارک لازم” را بروی تلفن همراه خود دریافت نمایید.

 

 

با توجه به اینکه موارد متغیر و مختلف بسیاری در تعیین هزینه ثبت شرکت در کرج دخیل می باشد جهت اطلاع دقیق تر از هزینه های ثبت شرکت در کرج و یا در شهر مورد نظرتان ، شما می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد در تماس باشید.

 

 

⚖️ مؤسسه حقوقی اَرشا دادگران ونداد ⚖️

کافیست با کارشناسان و مشاورین خبره ما تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر دریافت مشاوره در این زمینه ، از سایر خدمات مؤسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *