درباره ما

درباره ما

 

از اینکه وب سایت موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد  را جهت ارائه خدمات انتخاب نموده اید کمال سپاسگزاری را داریم.

پیچیده شدن روابط اجتماعی در دنیای امروز به فرصت‌طلبان این امکان را داده تا با استفاده از پیچ‌و‌خم‌ زندگی ماشینی و کمبود آگاهی های حقوقی مردم راههایـی برای تعرض به حقوق قانونی افراد پیدا کنند. در این میان امید اصلی مردم ، حقوقدانها به ویژه وکلا هستند.

حقوقدانها به ویژه وکلا بخشی از جامعه هستند که وظیفه اصـلی آنان حمایت از حقوق قانونی مردم است.

حقوقدانها به عنوان نیرویی کار‌آمد نقش مؤثری در تــامیــن آرامش و راحـتی مردم ،پیشرفت و همه گیر شدن عدالت و در نتیجه سعــادت واقعی و پایدار مردم دارند و به همین دلیل خدمات حقوقـی به یکی از لــو‌ازم ضروری زندگی تبدیل شده است به نحوی که هیچ فرد ، سازمان ، شرکــت یـا فعال اقتصادی و تجاری را نمی توان یافــت که در جــریان فعالیت خود به نحوی از خدمات حقوقی بهره نگیرد.

موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد با تجربه درخشان و موفق و با دارا بودن وکلای پایه یک، کارشناسان ارشد باتجربه، مشاورین فعال و نیروهای متخصص در زمینه های ثبت شرکت، ثبت تعاونی و دانش بنیان، تنظیم و ثبت صورتجلسات و تغییرات شرکت، ارزیابی و خرید و فروش شرکت، ثبت برند و علائم تجاری، ارزشگذاری و خرید و فروش انواع برند و علائم تجاری، اخذ انواع ایزو و کارت بازرگانی، ثبت اختراع و طرح های صنعتی، اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره برداری، اخذ گواهی ارزش افزوده، اخذ کد اقتصادی ، ثبت شرکت در مناطق آزاد و… توانسته است خدمات شایسته ای به مشتریان خود ارائه دهد و کارنامه ای موفق از خود به جا بگذارد.

امور ثبت شرکتها دایره ای بسیار وسیع است که از ثبت ساده یک شرکت آغاز می شود و پس از ثبت شرکت فرآیند اخذ تک به تک مجوز ها فرا می رسد واین مهم نیازمند دارا بودن یک مشاور صادق و منصف می باشد تا بتواند نگرانی های حاصل از روندهای طولانی وپردردسر ادارات را برای کارفرما راحت کند.متاسفانه بسیاری با این دید که فقط یک شرکت ثبت می کنیم.خودرا با مشاورانی که تجربه کافی را ندارند مرتبط می نمایند و پس از ثبت شرکت که باید فرآیندهای تخصصی آغاز شود از قبیل اخذ کداقتصادی یا ثبت علامت های تجاری و کارت بازرگانی و……،متوجه میشوند که مشاور منتخب آنها دارای فن و تخصص کافی نمی باشد و باتوجه به صرف وقت و هزینه های زیاد،به این نتیجه می رسند که به مشاوران دیگری مراجعه نمایند.
این موسسه از ابتدای ثبت شرکت تا پایان روند اخذ کلیه مجوز های لازم برای یک شرکت در کنار کارفرما می باشدتا به این وسیله بتواند گوشه ای از نگرانی های متداول کارفرمایان محترم را کم نماید.

در هر زمان اگر به مشاوره نیاز داشتید یا جواب سوالی را پیدا نکردید اصلا نگران نباشید! کارشناسان ما با یک تماس کلیه سوالات شما را پاسخگو خواهند بود و می توانید از مشاوره آنها بهره مند شوید.

پشتیبانی آنلاین

با عرض پوزش درحال حاضر آنلاین نیستیم. پیام خود را ارسال کنید تا ما در اسرع وقت پاسخ دهیم .

چطور میتونم کمکتون کنم ؟

برای گپ زدن روی ورود کلیک کنید