حقوقی

ارائه مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه های خانواده ، املاک و مستغلات ، قراردادها ، ثبت احوال ، تجاری ، وصول مطالبات ، امور اداری و دولتی ، دیوان عدالت اداری ، امور دارایی و مالیاتی ، امور انحصار وراثت

امور خانواده :

حقوق خانواده یکی از مهمترین و جالب ترین بخش های حقوق مدنی است که جنبه حقوقی صرف ندارد بلکه آمیخته با مسائل اجتماعی و اخلاقی و مذهبی است و بیشتر قواعد آن مربوط به نظم عمومی و اخلاق حسنه است . لذا ضرورت دارد مواردی درخصوص تشکیل خانواده و روابط حقوقی بین زن و مرد بررسی شود .

موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد با بهره گیری از گروهی متخصص و مجرب خدمات طلاق به درخواست زوج ، طلاق به درخواست زوجه ، طلاق توافقی ، حضانت فرزندان ،  مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه ، اعسار از پرداخت مهریه ، اجرت المثل ایام زناشویی ، فسخ نکاح ، دعاوی کیفری مربوط به خانواده و دیگر امور خانواده … را به شکلی تخصصی ارائه می دهد .

املاک و مستغلات :

مهم ترین دعاوی مرتبط با املاک و اموال غیر منقول ، دعوای خلع ید غاصبانه ، دعوای تخلیه و دعاوی تصرف می باشند. عدم آگاهی از این گونه دعاوی و نا آشنایی با طریقه صحیح اقامه آن سبب می شود بسیاری از اشخاص پس از طرح دعوا و پی گیری دادرسی های طولانی نتیجه مثبتی عایدشان نشود و این امر موجب نا امیدی آن ها از دستگاه قضایی گردد؛ حال آن که هر دعوای حقوقی که در دادگاه اقامه می شود دارای شرایط و ارکان خاص خود می باشد که توجه و رعایت آنها از اهمیت اساسی برخوردار است.

وکلای موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد با تکیه بر تجارب و تسلط کامل بر قوانین ناظر به املاک ، شما را در کسب نتیجه موفقیت آمیز در این دعاوی یاری و احقاق حق شده را تضمین می کنند.

قراردادها :

موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد با ارایه بهترین خدمات مشاوره حقوقی در خصوص قراردادهای مختلف ضامن اجرای صحیح و کامل مفاد قراردادی و توافقات اشخاص حقیقی و حقوقی خواهد بود.

موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد با همکاری وکلا و حقوق دانانی که در موضوعات مختلف قراردادی (اعم از داخلی و بین المللی) دارای تخصص و تجربه کافی هستند ، قادر به ارائه مشاوره حقوقی مورد نیاز اشخاص ، شرکت ها ، موسسات و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی می باشد.

ثبت احوال :

همواره مردم بر اساس نیازهای روزمره خود نیاز به خدمات ثبت احوال پیدا می کنند. این خدمات مختلف است. تلاش کرده ایم متداولترین خدمات ثبت احوال را برایتان معرفی و تشریح کنیم.

اخذ شناسنامه – اگر شناسنامه ندارید و یا گم کرده اید
ابطال شناسنامه – اگر به هر دلیلی قصد شناسنامه ای را دارید
حذف نام همسر از شناسنامه – چگونه نام همسر قبلی خود را از شناسنامه حذف کنید
تغییر سن در شناسنامه – قصد تغییر سن خود را دارید؟ ما به شما کمک می کنیم از قوانین و شرایط آن بیشتر بدانید
تغییر نام و نام خانوادگی – شما می توانید نام و نام خانوادگی خود را تغییرد دهید

تجاری :

موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد با بهره گیری از مشاوران حقوقي و وکلای متخصص و با تجربه خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب ارائه ي مشاوره حقوقي و همچنين قبول وکالت ، در خصوص دعاوی مربوط به شركت ، ارائه می کند.

اسناد تجاری در مفهوم عام آن به کلیه اسنادی که میان بازرگانان در روابط تجاری مورد استفاده قرار می گیرد گفته می شود که علاوه بر برات ، سفته و چک ، اسنادی از قبیل: اسناد در وجه حامل ، فبض انبار ، بارنامه های حمل و نقل ، اوراق بهادار ، اوراق قرضه ، اوراق سهام و … را شامل می شود. اما اسناد تجاری در معنای خاص صرفا شامل: برات ، سفته و چک می شوند. ویژگی مشترکی که این اسناد را از سایر اسناد تجاری ممتاز می کند این مورد است که این اسناد هم معرف وجه و طلب بوده و هم قابل ظهر نویسی و انتقال می باشند ، در حالی که سایر اسناد تجاری هرگز این دو خصوصیت را با هم ندارند ؛ یعنی اگر قابل نقل و انتقال باشند مثل ورقه سهام دیگر معرف وجه و طلب نیستند و اگر معرف وجه و طلب باشند مثل بارنامه دیگر قابل نقل و انتقال نیستند.

وصول مطالبات :

مطالبات معوق ممکن است به دو علت ایجاد شود؛ یکی مواردی که تحت اراده شماست و دیگری مواردی که تحت تاثیر عوامل خارج از اختیار شما بوده و شامل شرایط اقتصادی، تغییرات نرخ ارز، تورم و جنگ‌ها است.

در حالت ارادی و اختیاری، اگر در بررسی‌ها دقت کنید، این ریسک‌ها تا حدودی قابل شناسایی و مدیریت است و می توانید با بررسی و به کارگیری موارد زیر تا حد امکان از بروز مشکلات جلوگیری کنید. بهتر است با مجموعه ای مشاوره نمایید که ضمن ارائه مشاوره در انتخاب طرف مقابل شما در سرمایه گذاری های بعدی، بتواند شما را در وصول مطالبات حال حاضر راهنمایی کند.

موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه دعاوی چک و اسناد تجاری ، مشاوره چک برگشتی ، سفته و دیگر اوراق بهادار می باشد.

امور اداری و دولتی :

دیوان عدالت اداری :

به منظور رسیدگی به شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مامورین یا واحدها یا آئین نامه های دولتی و احقاق حقوق آنها، دیوانی بنام دیوان عدالت اداری زیر نظر قوه قضائیه تاسیس می گردد ( اصل 173 قانون اساسی).

شکایت از شهرداری :

رأی وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور در مورد صلاحیت دیوان عدالت اداری در رسیدگی به شکایات مردم از شهرداری در مورد خودداری از صدور پروانه ساختمان ‌

صلاحیت دیوان عدالت اداری در رسیدگی به شکایات مردم از شهرداری:

رأی وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور در مورد صلاحیت دیوان عدالت اداری در رسیدگی به شکایات مردم از شهرداری در مورد خودداری از صدور پروانه ساختمان ‌

امور دارایی و مالیاتی :

دپارتمان مالی موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد با برخورداری از تجربه ای گرانقدر و نیز در خدمت داشتن کادر متخصص آماده است تا بهترین پیشنهادها و مشاوره های مالی و مالیاتی را به مشتریان ارائه دهد.

موسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد ارایه دهنده کلیه خدمات حسابداری ، مالی و مالیاتی توسط افراد متخصص و مجرب مدافع حقوق مالی و مالیاتی شما.

امور انحصار وراثت :

انسان هرچقدر طولانی درصحنه ی عالم زندگانی کند و به هراندازه ای که به بقای خود امیدوار باشد عاقبت باید با دنیای فانی وداع نماید. مسئله ارث که اکثر علمای حقوق را به خودمشغول نموده وهریک به ترتیبی آن رامرتب کرده است عبارت است ازدانستن این که دارایی وحقوق شخص باید بعد از فوت او به چه کسی برسد آیا ماترک او باید به اشخاصی منتقل شود که قانون معین می کند و یا به کسانی که خود او انتخاب می نماید؟

هرکس در دنیا به یک عده علقه ی تامی دارد و مایل است که بعد از فوت او اگر اموالی دارد به همان شخص برسد . کسانی که در درجه ی اول وابستگی بیشتری با آنها دارد اشخاصی مانند اولاد و ابوین افراد هستند.

 

⚖️ مؤسسه حقوقی اَرشا دادگران ونداد ⚖️

کافیست با کارشناسان و مشاورین خبره ما تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر دریافت مشاوره در این زمینه ، از سایر خدمات مؤسسه حقوقی ارشا دادگران ونداد بهره مند شوید .

پشتیبانی آنلاین

با عرض پوزش درحال حاضر آنلاین نیستیم. پیام خود را ارسال کنید تا ما در اسرع وقت پاسخ دهیم .

چطور میتونم کمکتون کنم ؟

برای گپ زدن روی ورود کلیک کنید